Той успя да защити титлата си в тежката категория

Спортният министър откри 68-ия турнир "Странджа"

Кубрат: Следващият ми мач ще е в София през април; Кличко ще бие Джошуа

18 януари 2017 14:42 | 0 коментара | още »

Поискаха пълно отстраняване на Русия от спорта

20 антидопингови федерации поискаха жестоката санкция заради системната употреба на допинг в страната

11 януари 2017 11:43 | 1 коментара | още »

Даниел Иванов-Аоияма с първа победа в Токио

В третия кръг от турнира „маегашира 7“ Аоияма победи „маегашира 6“ Котоюки с техниката „йорикири“

10 януари 2017 15:48 | 1 коментара | още »

Аояима стартира 2017 г. със загуба

Даниел Иванов отстъпи на Хокутофуджи в Токио

08 януари 2017 20:26 | 0 коментара | още »

26 български спортисти под прицела на допинг ченгетата

Те ще подлежат на постоянни състезателни и извънсъстезателни и проверки

04 януари 2017 18:46 | 0 коментара | още »

Пълен провал за Ронда Роузи при завръщането й на ринга

Бившата шампионка по смесени бойни изкуства загуби от Аманда Нунеш след само 48 секунди игра

01 януари 2017 14:00 | 0 коментара | още »

В САЩ: Кубрат Пулев трябва да се бие с Деонтей Уайлдър

Победа над Кобрата ще изстреля Бомбардировача сред най-големите

30 декември 2016 18:02 | 0 коментара | още »

Фюри: Имах лоша година, направих неща, с които не се гордея

"Обещавам, че през 2017-а ще си върна изгубените позиции", коментира бившият световен шампион по бокс

25 декември 2016 11:21 | 1 коментара | още »

Джошуа или Кличко губят титла заради Кобрата

Победителят от мегасблъсъка ще трябва да избира с кого да се бие - с Пулев, или с Луис Ортиз

24 декември 2016 12:57 | 0 коментара | още »

Ивайло Иванов: От ЦСКА започна големият ми път в джудото

"2016 беше доста силна с изключение на Олимпийските игри в Рио де Жанейро", обобщава младият състезателят

23 декември 2016 17:54 | 0 коментара | още »

Кобрата чака победителя от сблъсъка Джошуа - Кличко

Новината дойде от Зауерланд

22 декември 2016 14:02 | 1 коментара | още »

Кинг Конг застава между Кобрата и световната титла

Луис Ортис трябва да се срещне с победителя от Кличко - Джошуа, категоричен е шефът на WBA Жилберто Мендоса

21 декември 2016 11:21 | 0 коментара | още »

Елица Янкова: За мен това беше годината на мечтите

"Очаквам само златни медали през 2017-а", пожела си втората в анкетата Спортист на годината

20 декември 2016 21:36 | 0 коментара | още »

Ивайло Иванов е спортен талант на 2016 г.

Младият джудист спечели наградата за втора поредна година

20 декември 2016 20:54 | 0 коментара | още »
Реал - Атлетико 6-4 (след дузпи)
Интервю

Мишо Александров: Ако в България има още 2-3 отбора като Лудогорец, първенството ще стане силно

В момента много малко клубове могат да се мерят с разградчани, смята халфът на Легия

Зума: В Пловдив футболът умира

Иде ми да се завия под юргана и да зарева на висок глас, сподели легендата на Локо Пд